В Україні знову продовжать військовий стан
Велика Британія:Лейбористська партія зобов'язується визнати палестинську державу

Велика Британія:Лейбористська партія зобов'язується визнати палестинську державу

Лейбористська партія Великої Британії, як очікується, внесе до свого передвиборчого маніфесту обіцянку визнати палестинську державу у відповідний момент мирних переговорів, повідомила в четвер газета The Guardian із посиланням на людей, знайомих із документом.

У маніфесті, в якому викладається політика партії напередодні загальнонаціональних виборів у Великій Британії 4 липня, також буде обіцянка забезпечити, щоб на визнання палестинської держави не наклала вето «сусідня країна», повідомляє газета.


Читайте нас у Telegram: тільки найактуальніші та перевірені новини

Маніфест буде доопрацьовано на зустрічі з профспілками в п'ятницю і презентовано наступного четверга, йдеться в повідомленні.

Лідер лейбористів Кейр Стармер заявив минулого місяця, що він хотів би визнати палестинську державу, якщо отримає владу, але такий крок має бути зроблений у потрібний час у рамках мирного процесу, повідомляє Reuters.

Міністр закордонних справ Великої Британії Девід Кемерон кілька місяців тому заявив, що його країна може офіційно визнати палестинську державу після припинення вогню в Газі, не чекаючи на результати переговорів між Ізраїлем і палестинськими арабами, які можуть затягнутися на роки.

Повідомлення, опубліковане в четвер, з'явилося через тиждень після того, як Іспанія, Норвегія та Ірландія офіційно визнали палестинську державу, зробивши відповідну заяву попереднього тижня.

Раніше цього тижня Словенія офіційно визнала палестинську державу, після того як її парламент переважною більшістю голосів проголосував за цей крок.

ПА вже давно закликає країни визнати "Палестину" в обхід прямих переговорів з Ізраїлем.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK