В Україні знову продовжать військовий стан
Зеленський – у Стокгольмі: Сьогоднішній день зміцнить Україну

Зеленський – у Стокгольмі: Сьогоднішній день зміцнить Україну

У п’ятницю, 31 травня, Президент України Володимир Зеленський знаходиться у Стокгольмі, де бере участь у третьому саміті Україна – Північна Європа. 

"Наші ключові пріоритети: ППО для України – маємо забезпечити більше систем, спільні оборонні виробництва – та забезпечення наших воїнів зброєю, а також наша глобальна робота заради примусу Росії до миру", – написав глава держави у своєму Telegram-каналі. 


Читайте нас у Telegram: тільки найактуальніші та перевірені новини

Володимир Зеленський упевнений: "Сьогоднішній день зміцнить Україну завдяки підтримці наших принципових та послідовних союзників і завдяки новим безпековим угодам, які зафіксують прогнозовану оборонну й іншу різнобічну підтримку на тривалий період". 

Крім того, планом візиту Президента України до Швеції передбачені зустрчі Володимира Зеленського з прем’єр-міністром цієї країни Ульфом Крістерссоном, а також президентом Фінляндії Александром Стуббом, прем’єр-міністеркою Данії Метте Фредеріксен, прем’єр-міністрами Норвегії Йонасом Гаром Стере та Ісландії Бʼярні Бенедіктссоном. 

Також Президент України Володимир Зеленський зустрінеться із Королем Швеції Карлом XVI і представниками оборонних компаній.

"Ми поспілкуємося як у межах саміту, так і у двосторонніх форматах", – повідомив глава української держави. 

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK