Як діятимуть графіки відключень 16 липня
Влада Києва дозволила провести Марш Рівності

Влада Києва дозволила провести Марш Рівності

Цього року марш "КиївПрайд" відбудеться 16 червня в Київському метрополітені з обмеженим числом учасників у 500 осіб через міркування безпеки у воєнний час.

Востаннє Марш КиївПрайд проходив у столиці ще 2021 року. "Об'єднаймося заради рівності та перемоги" - таку тему Маршу запропонувала команда КиївПрайду після консультацій з ЛГБТК+ спільнотою та представниками організацій громадянського суспільства.

"З огляду на виклики воєнного часу, цьогоріч Марш КиївПрайд відбудеться в київському метро. Організатори наразі перебувають у контакті з Національною поліцією, поліцією міста Києва та міською військовою адміністрацією задля гарантування безпеки учасниць та учасників Маршу", - йдеться у повідомленні.

За даними організаторів, з міркувань безпеки, у Марші зможе взяти участь обмежена кількість людей. До нього зможуть долучитися не більше ніж 500 осіб, серед яких активістки, представники ЛГБТК+ та правозахисних організацій, волонтерки, представники та представниці посольств і міжнародних правозахисних організацій тощо.
"Місце та час проведення заходу буде повідомлено людям, які попередньо зареєструються та будуть погоджені групою безпеки КиївПрайду 2024", - додали в КиївПрайді. 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK