Єврокомісія запропонувала новий проєкт бюджету для України
Посилена економія спонукала запалити в Києві розумні ліхтарі | Фото: pixabay.com

Посилена економія спонукала запалити в Києві розумні ліхтарі

У Києві триває посилена економія електроенергії. Про нові правила роботи зовнішнього освітлення розповіли в КП "Київміськсвітло", насамперед запевнивши, що система працює в режимі посиленої економії, який було запроваджено з 17 травня. 

Так, графік роботи ліхтарів залежить від світлового дня, що забезпечує більш раціональне використання освітлення. Газорозрядні лампи вмикаються з рівнем освітленості 100% з моменту увімкнення до 23:00, а потім переходять на 50% освітленості до часу вимкнення. Світлодіодні світильники, зі свого боку, вмикаються з 30% освітленості, збільшують до 50% за 30 хвилин після увімкнення, знижують до 30% із 22:00 до 24:00 і до 20% із опівночі до вимкнення.


Читайте нас у Telegram: тільки найактуальніші та перевірені новини

Зазначається також, що з 2017 року в Києві понад 40% вуличного освітлення замінено на більш економні світлодіодні світильники. У поточному році планується замінити ще 12 тис. одиниць, що продовжує програму економії енергоресурсів.

Якщо мешканці помічають ліхтарі, що працюють у світлий час доби, просять повідомити про це за номером телефону: 095-420-24-10.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK