Графіки оновили: 22 червня світло відключатимуть раніше
ЧЄ 2024: Іспанці громять Хорватію

Перший матч "групи смерті" та одразу велика перемога 3:0. Збірна Іспанії провалила останні турніри, але від неї завжди чекають лише перемоги.

Від збірної Хорватії зазвичай не чекають багато чого, але їй завжди вдається зібратися до головних змагань та показати добрий результат. Все-таки ми говоримо про фіналіста Чемпіонату Світу 2018 та бронзового призера останнього Чемпіонату Світу. На жаль, найкращі футболісти збірної Хорватії закінчили грати чи далекі від своєї найкращої форми. Навпаки, у збірній Іспанії новий тренер відбувається зміна поколінь гравців і знову з'явилася іскра в грі команди.

Читайте нас у Telegram: тільки найактуальніші та перевірені новини

Саме запал іспанців та їхнє бажання перемогти відчувалися з самого початку зустрічі. Вони швидше пересувалися полем, весь час намагаючись тиснути на ворота суперника. І Хорвати швидко посипалися. До кінця першого тайму рахунок був уже розгромним 3:0.

Після перерви іспанці зменшили оберти, і це дозволило їхнім суперникам створити кілька небезпечних моментів. Але десь не вистачило успіху, десь класу. Змінити перебіг матчу хорвати так і не змогли, навіть пенальті не реалізували. Іспанія здобуває легку перемогу, а "група смерті", схоже, не виправдовує очікувань.