Графіки відключень на 27 червня: світла не буде весь день
ЧЄ 2024: Перша сенсація

Словаччина в дуже напруженому матчі обіграла Бельгію 1:0.

Збірна Бельгії не тільки фаворит групи, а й усього Чемпіонату. Склад команди один із найсильніших. Проблема, що Бельгія не виправдовує надії. Травми гравців, складні стосунки всередині команди, скандали з тренером - це причини постійних провалів збірної на головних турнірах. У 2023 році призначили нового тренера, який до цього не особливо проявив себе в Спартаку. Поки результат його роботи: Куртуа, один із найкращих воротарів світу, не в збірній. Гравці не молодіють і цей Чемпіонат, можливо, остання можливість довести, що вони здатні на більше.

Читайте нас в Telegram: только самые актуальные и проверенные новости

Матч проти Словаччини, бельгійці почали за упокій. Груба помилка в обороні, суперник подякував і відкрив рахунок.  Бельгія грала дуже нервово, допускаючи багато браку, як у нападі, так і в захисті. У них були моменти зрівняти рахунок, але всі були запороті. Словаки намагалися грати спокійно, теж мали кілька можливостей збільшити рахунок.  І все ж було відчуття, якщо в другому таймі Бельгія збільшить темп і зіграє точніше, їй вдасться перевернути гру.  Однак, у футболі багато що залежить від "пані удачі". Вона цього вечора була повністю на боці словаків: Лукаку забив, але опинився в положенні поза грою, трохи пізніше захисник словаків виносить м'яч із лінії воріт.  На 87 хвилині Лукаку знову забиває і... гол скасовують за ледве помітну гру рукою.  Словаччина вистояла і здобула несподівану перемогу 1:0.  Тепер Бельгія зобов'язана вигравати наступні два матчі. І це погана новина для збірної України.