Війська РФ атакували Дніпропетровщину. Є поранені
Головнокомандувач Сирський оголосив про майбутні масштабні зміни в ЗСУ

Головнокомандувач Сирський оголосив про майбутні масштабні зміни в ЗСУ

Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський заявив, що деякі угруповання військ будуть переформатовані. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook у п'ятницю, 22 березня.

Відповідно до прийнятих рішень триває оптимізація військових організаційних структур, які безпосередньо беруть участь у відбитті широкомасштабної збройної агресії російської федерації. 

За десять років війни тимчасові органи військового управління та райони відповідальності угруповань військ формувалися і змінювалися відповідно до оперативної обстановки та поточних викликів. 

Наразі, враховуючи досвід бойових дій, здійснюються  організаційні заходи. Головна мета цих заходів – спростити і максимально підвищити якість та оперативність управління.

Деякі угруповання військ (сил) будуть переформатовані. Насамперед йдеться про управлінський кадровий потенціал, його грамотний та раціональний перерозподіл. 

Один з моїх пріоритетів – налагодження процесу ротацій особового складу бойових бригад. Зокрема, деякі військові частини беруть участь у відбитті збройної агресії російської федерації з перших днів повномасштабного вторгнення. 

Крім того, важливо  приділяти більше уваги питанням відпочинку наших воїнів, доукомплектування озброєнням і військовою технікою та відновлення боєздатності бригад загалом. Цей процес уже запущено і в подальшому він буде лише нарощуватися.
Посилюємо оборонні спроможності, щоб й надалі нищити ворога та наближати перемогу.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK