Заява країн G7: Росія має виплатити Україні збитки в $468 млрд
Сьогодні в Україні діятимуть графіки погодинних відключень

Сьогодні в Україні діятимуть графіки погодинних відключень

У понеділок, 20 травня, в енергосистемі України знизився дефіцит на тлі потепління, але він усе ще залишається значним. Тому ввечері з 18:00 до 24:00 діятимуть графіки погодинних відключень для всіх споживачів. Про це повідомило "Укренерго" в понеділок, 20 травня.
 
"Інформацію, коли будуть застосовані відключення у вашому регіоні, можна дізнатися в кабінеті споживача, на офіційних сайтах обленерго, а також на їхніх сторінках у соцмережах", - ідеться в повідомленні.
 
Енергетики нагадали, що головна причина обмежень - наслідки ракетних ударів ворога по українських електростанціях: з 22 березня до 8 травня росіяни п'ять разів цілеспрямовано атакували всі великі теплові та гідроелектростанції. Через значні пошкодження вони не можуть виробляти стільки ж електроенергії, як до початку атак.
 
Так, 19 травня для подолання дефіциту в енергосистемі було активовано аварійне постачання електроенергії в Україну з 00:00 до 08:00 та з 19:00 до 24:00 з енергосистем Румунії, Польщі та Словаччини.
 
Також, з 09:00 до 16:00, за запитом оператора енергосистеми Польщі, українська енергосистема приймала надлишки електроенергії. Сьогодні вночі, з 00:00 до 07:00, також застосовувалася аварійна допомога з країн Європи.
 
Сьогодні протягом доби Україна імпортуватиме електрику з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини та Молдови загальним обсягом 19499 МВт-год, з максимальною потужністю в окремі години до 1415 МВт.

На ранок в Україні було знеструмлено 407 населених пунктів. Через бойові дії є нові відключення в Донецькій, Сумській, Харківській та Херсонській областях.
 
З технічних причин є знеструмлення в Дніпропетровській області. 

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK