График отключения на 14 июля: киевляне останутся без света на 12 часов
Зеленський поцікавився: чи не хоче Трамп бути президентом-лузером?

Зеленський поцікавився: чи не хоче Трамп бути президентом-лузером?

Наміри кандидата в президенти США Дональда Трампа завершити війну в Україні завдяки поступкам можуть не лише бути небезпечними для України, але й для позиції США у світі. 

Про це заявив президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю виданню The Guardian.

Глава держави впевнений, що російський диктатор Володимир Путін не зупиниться в Україні і піде далі у разі перемоги у війні. На думку президента, ймовірна домовленість Трампа з Путіним не зупинить диктатора.

"Я не розумію, невже він хоче бути президентом-лузером? Давайте уявимо, що Трамп став президентом і вирішив закінчити війну за рахунок України. Наприклад. І якимось чином отримав підтвердження від Путіна, що це стоп, це все. Українці не будуть з цим миритися, але він може тоді сказати, що не дає нам жодної підтримки, а Україна без зброї не зможе воювати. І уявіть собі на секунду, що після цього Путін піде далі. То ким для всього світу буде цей президент США?", - сказав він.

Зеленський заявив, що у разі перемоги Путіна президент США виглядатиме слабким. Йдеться не лише про особистість американського лідера, але й про інституційність США.

"І тоді Путін піде далі, розуміючи, що США вже не такий великий гравець. І тоді на арену вийдуть інші авторитарні лідери інших країн. І ось вам і припинення вогню і початок того, про що всі бояться говорити. Це третя світова війна", - заявив президент України. 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK