22 червня відключати світло будуть менше, але довше: графіки
Зеленський провів засідання Ставки в Харкові: подробиці

Зеленський провів засідання Ставки в Харкові: подробиці

У четвер, 16 травня, президент України Володимир Зеленський провів виїзну Ставку в Харкові. З огляду на складну ситуацію на цьому напрямку, зокрема, було ухвалено рішення про посилення підрозділів ЗСУ.

"Станом на сьогодні ситуація на Харківщині загалом контрольована, наші воїни завдають окупанту відчутних втрат. Але напрямок залишається вкрай складним - посилюємо наші підрозділи", - повідомив він.

Щоб оцінити ситуацію, президент заслухав розгорнуту доповідь головкому Олександра Сирського, командувачів ОСГВ "Хортиця" Юрія Содоля та ОТГВ "Харків" Михайла Драпатого.

Керівники ГУР і ССО доповіли про наміри окупанта, керівник СБУ - щодо контрдиверсійних заходів.

"Визначено план подальших дій - і для обласної влади Харківщини, і для всіх структур, які відповідають за безпеку в регіоні", - зазначив він.

Також Зеленський заслухав доповіді очільників обласної влади з інших прикордонних і прифронтових регіонів - поточна ситуація, основні ризики, ключові потреби та дав відповідні доручення.

Нагадаємо, за даними Генштабу, останніми днями вдалося стабілізувати ситуацію на Харківському напрямку і ЗСУ не дали РФ вклинитися в міську забудову Вовчанська, хоча окупанти всіма силами хочуть захопити місто. 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK