График отключения на 14 июля: киевляне останутся без света на 12 часов
Зеленський розповів про вагомі результати України у війні з РФ

Зеленський розповів про вагомі результати України у війні з РФ

Президент України Володимир Зеленський у відеозверненні наприкінці 846-го дня повномасштабної війни з РФ розповів про вагомі результати України, українців у цій війні, і подякував кожному й кожній, хто виконує бойові накази і бойові завдання.

"Хочу передусім відзначити наших воїнів. Усіх, хто все ж таки зміг перегорнути цю сторінку війни – сторінку, яку Путін дуже хотів присвятити своєму наступу і яка стала для Росії черговою помилкою", – заявив глава держави. 


Читайте нас у Telegram: тільки найактуальніші та перевірені новини

"Кожен і кожна, хто захищає Харківський напрямок, хто стримує російські штурми на Покровському та інших донецьких напрямках, і по всьому фронту – від Кринків до Вовчанська, і вздовж кордону, зокрема на Сумщині. Саме українська сміливість та стійкість визначають ситуацію – те, що ми можемо, а не те, що Росія хоче чи намагалась", – підкреслив Володимир Зеленський, назвав це "ще одним вагомим результатом України, наших людей у цій війні".

"Я дякую кожному й кожній, хто дійсно повно виконує бойові накази, бойові завдання. Дякую всім, хто на собі витягує відбиття російських наступів. Дякую всім, хто допомагав і допомагає", – заявив він. 

Президент також зауважив, що рішучість світу відкриває нові перспективи для відновлення безпеки України. 

"Серед іншого це стосується безпеки Харкова. Знищення поблизу кордону нашими силами, нашими воїнами позицій і пускових установок російських терористів дійсно має значення. Це спрацьовує. Саме так, як ми й очікували", – підкреслив він. 

Володимир Зеленський подякував всім українським солдатам, сержантам та офіцерам […] всім, хто з вами, хто допомагає, хто підтримує, хто лікує після поранень, волонтерить, хто рекрутує й тренує солдатів". 

"Разом українці змінюють історію на свою користь", – запевнив Президент України.

Розповів глава держави і про справи політичні.

Так, у вівторок, 18 червня, Україна продовжила предметно займатися підготовкою наступних зовнішніх кроків, зокрема щодо активності між першим та другим самітами миру. 

Володимир Зеленський провів нараду з міжнародниками щодо закріплення відповідальних за регіонами, за частинами світу, щоб залучити ще більше учасників до спільної роботи над пунктами Формули миру. 

"Поступово переходимо і до формування груп, які будуть займатися напрацюванням конкретних кроків для відновлення безпеки. Так само, як і перший Саміт миру, що відбувся у Швейцарії, групи мають стати максимально інклюзивними – щоб різні країни та лідери могли проявити себе", – розпвів Президент. 

"І, звичайно, продовжуємо працювати над підтримкою комюніке першого Саміту", - сказав він і подякував Його Всесвятості Патріарху Варфоломію за приєднання до комюніке та незмінну підтримку наших мироустановчих зусиль. 

"Будуть і інші такі новини – інші нові приєднання до комюніке. Команда займається цим", – пообіцяв Володимир Зеленський.

На завершення Президент України розповів детальрніше про зустріч із Спікеркою литовського Сеймасу, яка 18 червня відвідала Україну з візитом.

"Ми надзвичайно цінуємо підтримку Литви, наші відносини та й загалом зв’язки України й українців із литовським суспільством, загалом із Балтійським регіоном. Безпека в нас може бути тільки спільною – у наших держав, у наших народів, у нашої незалежності. Дякую за розуміння цього. Гітанасе, дякую тобі! Дякую парламенту Литви, уряду. Усім, чиї серця з нами, з нашими людьми", – подякував глава держави і зауважив, що "обов’язково маємо вигнати окупанта". 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK