График отключения на 14 июля: киевляне останутся без света на 12 часов
Зеленський сьогодні в Бельгії та Португалії підпише безпекові угоди

Зеленський сьогодні в Бельгії та Португалії підпише безпекові угоди

У вівторок, 28 травня, Президент України Володимир Зеленський відвідає Бельгію та Португалію з офіційними візитами, під час яких має підписати безпекову угоду.

Так, у Бельгії у Зеленського також заплановані зустрічі з королем Філіпом I, прем'єр-міністром Александром Де Кроо та міністром оборони Людовіном Дедондером. Вони обговорюватимуть військову підтримку Бельгією України, повідомляє VRT.

Як повідомляв Mignews.ua, на вівторок, 28 травня, у Зеленського також заплановано візит до Португалії. Там він має обговорити співпрацю в галузі безпеки та оборони.

Напередодні Зеленський відвідав Іспанію, де було підписано двосторонню угоду щодо гарантій безпеки для України з прем'єр-міністром Педро Санчесом.

А на аудієнції у Короля Іспанії Феліпе VI президент Зеленський висловив подяку за зусилля Іспанії у сфері гуманітарної допомоги Україні та підтримки українських громадян, яких вона прихистила. 
Крім того, Президент України провів зустріч з іспанськими парламентаріями - представниками всіх партій Конгресу депутатів і Сенату Генеральних кортесів, на якій було обговорено розвиток співробітництва між парламентами двох країн, і, звісно, підготовку до проведення Глобального саміту миру. Володимир Зеленський вважає дуже важливим, щоб на саміті було якомога ширше представлення всіх континентів, зокрема держав Латинської Америки.Іспанія - надійний партнер і підтримує наш захист з перших днів злочинного російського вторгнення... Іспанія не виявила слабкості, коли треба було ухвалювати принципові політичні рішення... Україна завжди пам'ятатиме тепло і повагу, з якими іспанці підтримують нашу державу і людей.

Дякую всьому іспанському народові, Його Величності Феліпе VI та пану прем'єр-міністру Педро Санчесу. Дякую всім, хто на вулицях Мадрида вітав нашу делегацію. Дякую за абсолютно необхідну підтримку України!
 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK