График отключения на 14 июля: киевляне останутся без света на 12 часов
Зеленський: Україна не погодиться на жодні територіальні поступки

Зеленський: Україна не погодиться на жодні територіальні поступки

Україна не погодиться на територіальні поступки для завершення війни. Це лише дасть паузу Росії перед новою війною.
Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час виступу перед Національними зборами Франції.

"Чи може Путін виграти війну? Ні, тому що ми з вами не маємо права програти. Чи може ця війна згаснути на лініях, які є зараз? Ні, тому що ніяких ліній для зла не існує, що 80 років тому, що зараз. А якщо хтось сам спробує намалювати часові лінії, це дасть лише паузу перед новою війною... Гітлер долав лінію по лінії, так само це робить сьогодні Путін", - заявив глава держави.

Зеленський висловив упевненість, що Україна зможе виграти війну. Він зазначив, що Україна вірить у свою перемогу, як і союзні війська під час Другої світової війни.

"Чи можемо ми виграти цю битву? Безперечно так. Ми можемо. Україна, Україна, а отже, Європа. Європа, а отже, Франція. Я впевнений у цьому, так само як Франція. Франція вірила у свободу, коли ще День Д ще не відбувся, але той день висадки, як і день європейської перемоги, був неминучий", - додав президент.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський прибув до Парижа на запрошення президента Франції Еммануеля Макрона. Зеленський візьме участь у заходах, присвячених Дню Д - 80-й річниці висадки союзних військ у Нормандії під час Другої світової війни. Очікується, що Зеленський у Франції зустрінеться з президентом США Джо Байденом. 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK