Як діятимуть графіки відключень 16 липня
У Намібії заборонили голих туристів

У Намібії заборонили голих туристів

Уряд Намібії заявив, що боротиметься з наготою у своїх національних парках після обурення, викликаного знімками оголених туристів, викладеними в соціальні мережі.

Уряд африканської країни просить громадськість повідомляти про будь-які випадки "непристойного оголення" після того, як нещодавно в соціальних мережах з'явилися знімки оголених туристів-чоловіків, які засмагають у Національному парку Наміб-Науклуфт.


Читайте нас у Telegram: тільки найактуальніші та перевірені новини

На фотографіях зображені троє повністю оголених чоловіків, які сидять на піщаному гребені дюни Біг Дедді в Соссусвлеї - соляно-глиняному заповіднику, оточеному високими червоними дюнами, приблизно за 370 кілометрів на південний захід від столиці Віндхука.

Уряд може навіть розглянути питання про внесення до чорного списку тих, хто порушує правила і норми парку.

"Ми рішуче засуджуємо цей вчинок", - заявив прес-секретар уряду Ромео Муюнда, повідомляє The Namibian. Ми можемо розглянути можливість внесення їх до чорного списку і заборонити їм відвідувати будь-який з наших парків".

"Це діяння карається згідно із законами країни. Коли на це звернули нашу увагу, ми були шоковані тим, до чого можуть дійти люди", - сказав Муюнда.

За словами Муюнди, на той час, коли влада отримала повідомлення про ймовірних порушників, було вже занадто пізно застосовувати до них санкції, оскільки вони вже покинули країну.

"Ми засуджуємо такі дії, оскільки вони не тільки суперечать нашій моралі, а й порушують закони країни", - сказав Муюнда.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK