Заява країн G7: Росія має виплатити Україні збитки в $468 млрд
З 18 липня в Україні повістки розсилатимуть поштою

З 18 липня в Україні повістки розсилатимуть поштою

Кабінет міністрів затвердив порядок проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період. Повістки до ТЦК почнуть надсилати через 60 днів після набуття чинності закону про мобілізацію, тобто з 18 липня. Про це йдеться в постанові від 16 травня 2024 р. №560.

Згідно з документом, резервісти та військовозобов'язані протягом 60 днів після оголошення мобілізації зобов'язані уточнити свої облікові дані (адресу місця проживання, номери засобів зв'язку, адреси електронної пошти (за наявності) та інші персональні дані) через ЦНАП, електронний кабінет або ТЦК за місцем свого перебування чи місцезнаходження.

Встановлено, що повістка про виклик до ТЦК з повідомленням про вручення на адресу місця проживання може бути надіслана після закінчення 60 днів, відведених законодавством на уточнення своїх облікових даних, зокрема адреси місця проживання.

"У разі неуточнення протягом 60 днів резервістом або військовозобов'язаним своєї адреси місця проживання повістка надсилається на його адресу зареєстрованого/задекларованого місця проживання", - йдеться в документі.

Належним підтвердженням оповіщення у разі надсилання повістки засобами поштового зв'язку є:

  • день отримання такого поштового відправлення особою, що підтверджується інформацією та/або документами від поштового оператора;
  • день проставлення в поштовому повідомленні відмітки про відмову отримати поштове відправлення або день проставлення відмітки про відсутність особи за адресою місця проживання особи, повідомленої цією особою ТЦК при уточненні своїх облікових даних;
  • день проставлення в поштовому повідомленні відмітки про відмову отримати поштове відправлення або день проставлення відмітки про відсутність особи за адресою задекларованого/зареєстрованого місця проживання в установленому законом порядку, якщо ця особа не повідомила ТЦК іншу адресу місця проживання.
Нагадаємо, 18 травня набув чинності новий закон про мобілізацію в Україні, що посилює мобілізаційні заходи.
Кабінет міністрів останніми днями ухвалив пакет постанов, якими було затверджено порядки мобілізації та військового обліку. 

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK