График отключения на 14 июля: киевляне останутся без света на 12 часов
ЗСУ вразили ракетні комплекси С-400 і С-300 у Криму

ЗСУ вразили ракетні комплекси С-400 і С-300 у Криму

Сили оборони вразили російські зенітні ракетні комплекси С-400 і С-300 у тимчасово окупованому Криму. Про це повідомили в Генеральному штабі ЗСУ.

За даними військових, успішні удари захисників були сьогодні вночі: уражено один зенітний ракетний дивізіон С-400 загарбників у районі Джанкоя, а також два дивізіони С-300 поблизу Чорноморського та Євпаторії.

"Жодна з наших випущених ракет не була перехоплена "високоефективною" протиповітряною обороною противника", - акцентують у повідомленні.

Відстань до Чорноморського від найближчої точки на лінії фронту становить близько 120 км, до Джанкоя - ~140 км, до Євпаторії - ~160 км.

Генштаб зазначив, що в зазначених районах після ударів українських ракетників зафіксовано негайне припинення роботи радарів російських комплексів С-300/С-400.

Також військові відзначили подальшу детонацію боєкомплектів у всіх трьох районах стартових позицій російських дивізіонів.

Загалом, завдяки вдалій роботі Сил оборони російська протиповітряна оборона в окупованому Криму «зазнала суттєвих втрат», підсумовують у заяві. 


Мапа: Deepstate

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK