Як діятимуть графіки відключень 16 липня
Німеччина хоче встановити квоти на прийом українських біженців до ЄС | Фото: pixabay.com

Німеччина хоче встановити квоти на прийом українських біженців до ЄС

Федеральне міністерство внутрішніх справ Німеччини запропонувало встановити фіксований режим прийому українських біженців по всій території Європейського Союзу. Ця ініціатива викликана стурбованістю з приводу нерівномірного розподілу біженців серед країн ЄС.

Німеччина приймає у 20 разів більше українців, ніж Франція. Такий дисбаланс викликає тривогу у німецьких урядовців, особливо враховуючи потік біженців, які прибувають до Німеччини після отримання тимчасового захисту в інших європейських країнах, повідомляє РБК-Україна з посиланням на welt.de.


Читайте нас у Telegram: тільки найактуальніші та перевірені новини

Отже, Федеральне міністерство внутрішніх справ Німеччини хоче запровадити іншу систему розподілу новоприбулих українських біженців з України серед країн ЄС.

Німеччина посідає перше місце в ЄС за кількістю українських біженців - загалом понад 1,3 млн осіб. Щомісяця в країну прибувають тисячі українців для отримання тимчасового захисту.

"Німеччина рішуче прихильна до принципу солідарного розподілу тих, хто шукає захисту, і вважає, що обговорення і пошук рішення особливо необхідні з огляду на вторинну міграцію з інших держав-членів ЄС", - зазначив спікер федерального міністра внутрішніх справ.

На рівні ЄС тривають переговори щодо подальшого регулювання прийому українських біженців. Тимчасовий захист за відповідною директивою має закінчитися 4 березня 2025 року.

За інформацією політика Хельге Лінда, Комісія ЄС розглядає питання про продовження статусу захисту ще на рік. З цим одноголосно погодилися всі країни ЄС. Однак незрозуміло, чи будуть зміни в процедурі захисту, якщо введуть новий режим розподілу.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK