График отключения на 14 июля: киевляне останутся без света на 12 часов
Нова «сміттєва атака» з боку Північної Кореї

Нова «сміттєва атака» з боку Північної Кореї

Північна Корея запустила сотні повітряних куль зі сміттям у бік Південної Кореї після аналогічної акції, проведеної кількома днями раніше.

З вечора суботи до ранку неділі в різних частинах Південної Кореї було виявлено близько 600 повітряних куль, що прилетіли з Північної Кореї. До них були прикріплені покети з недопалками, обривками тканини, макулатури, відходів, але небезпечних речовин серед них не було, повідомив у неділю Об'єднаний комітет начальників штабів Південної Кореї. 

Читайте нас в Telegram: только самые актуальные и проверенные новости

Військові порадили людям остерігатися предметів, що падають, і не торкатися предметів, які, ймовірно, належать Північній Кореї, а повідомляти про них у військові або поліцейські відділки. Повідомлень про постраждалих і руйнування не надходило. 
У Сеулі міська влада розіслала текстові повідомлення про те, що в небі над містом було виявлено непізнані об'єкти, які, ймовірно, летять із Північної Кореї, і що військові реагують на них.

Запуск Північною Кореєю повітряної кулі з прикріпленим сміттям став доповненням до нещодавньої серії провокаційних кроків, включно з невдалим запуском супутника-шпигуна і шквалом запусків ракет малої дальності, які, за словами Півночі, були покликані продемонструвати її здатність превентивно атакувати Південь.
 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK