Шольц: без Росії миру не досягти
Зниклих у Мексиці серферів, можливо, було вбито внаслідок пограбування

Зниклих у Мексиці серферів, можливо, було вбито внаслідок пограбування

Зниклі американські та австралійські туристи, найімовірніше, були вбиті під час викрадення автомобіля в Мексиці, стверджує поліція

'Коли вони спробували забрати автомобілі, жертви чинили опір пограбуванню', - сказав генеральний прокурор штату Баха Каліфорнія.

Читайте нас в Telegram: только самые актуальные и проверенные новости

Американські та австралійські туристи, які зникли під час подорожі Мексикою, найімовірніше, були вбиті в результаті пограбування, що перейшло в стрілянину, повідомляє влада.

Австралійських братів Джейка і Каллума Робінсона та їхнього друга Картера Роада зі США оголосили зниклими безвісти після того, як вони не з'явилися на місце свого проживання в Баха Каліфорнія в суботу 27 квітня.

Пізніше їхню машину знайшли згорілою, а три намети - покинутими.

Тепер поліція Мексики заявляє, що, схоже, до туристів підійшла група, яка намагалася викрасти їхній білий пікап, а коли вони відмовилися, їх застрелили, повідомляє 7News.

"Коли вони спробували забрати машини, жертви стали проти пограбування. Грабіжники були озброєні вогнепальною зброєю, а потім, вочевидь, застрелили жертв", - заявила генеральний прокурор штату Баха Каліфорнія Марія Олена Андраде Рамірес.

Три тіла були пізніше знайдені у "важкопрохідній місцевості" в південній частині муніципалітету Енсенада, йдеться в прес-релізі генерального прокурора штату Баха Каліфорнія.

Тіла були знайдені в стані глибокого розкладання на дні колодязя, повідомляє видання.

"Усі три тіла відповідають характеристикам, які дають змогу з високим ступенем ймовірності припустити, що вони належать туристам", - заявив генеральний прокурор.

Наразі проводяться лабораторні дослідження для встановлення особи знайдених тіл, повідомляє 7News.

Слідчі також виявили в колодязі четверте тіло, яке, як вважають, належить власнику ділянки і, за словами поліції, не має відношення до справи.
 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK