Шольц: без Росії миру не досягти
Продажі через інтернет зростають

Продажі через інтернет зростають

За даними американських ритейлерів, витрати американців в інтернеті переживають підйом, чому сприяють високі ціни на бензин, зручні варіанти доставки і сплеск пропозицій після короткого спаду після пандемії.

Американці, які здійснювали покупки в Інтернеті, коли багато магазинів були закриті або обмежені в роботі, можливо, повертаються до цього зараз, кажуть ритейлери. Однак стійкість нещодавніх успіхів залежатиме від того, чи залишаться ціни на
бензин високими, і чи зможуть покупці й надалі оплачувати передплати, які пропонують безкоштовну доставку.

Читайте нас в Telegram: только самые актуальные и проверенные новости

За даними Міністерства торгівлі, у першому кварталі продажі через Інтернет становили 15,9 % від загального обсягу роздрібних продажів у США, що є найвищим показником відтоді, як у другому кварталі 2020 року вони досягли піку в 16,4 % у розпал пандемії.

Target заявила, що в першому кварталі, що завершився 4 травня, її онлайн-продажі повернулися до зростання після більш ніж річного зниження. Компанія посилається на збільшення кількості товарів, доступних онлайн, і популярність доставки протягом одного дня.

Більший конкурент Walmart, повідомив про 22-відсоткове зростання онлайн-продажів у США минулого тижня, перевищивши 17-відсоткове зростання, зафіксоване під час зазвичай сильного святкового сезону.
 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK