Шольц: без Росії миру не досягти
Добро під час війни: мешканці Київщини врятували дику козулю | Фото: pixabay.com

Добро під час війни: мешканці Київщини врятували дику козулю

На Київщині стався випадок, який вкотре засвідчив світові: навіть в умовах війни українці не втрачають людяності та допомагають вижити не лише людям, а й тваринам, що страждають не менше за людину.

Так, у місті Ковалівка небайдужі мешканці врятували дику козулю, яка застрягла в паркані й на неї напали собаки. Як розповіли в Центрі порятунку диких тварин, щойно на гарячу лінію надійшов виклик, за справу взялися фахівці. Рятувальники звільнили застряглу в паркані козулю, а місцевий ветеринар надав першу допомогу, зробивши знеболювальні уколи. Однак тварина не могла рухатися і перебувала в стані шоку.


Читайте нас у Telegram: тільки найактуальніші та перевірені новини

Після ретельного обстеження фахівці встановили: у козулі немає переломів і критичних ушкоджень, хоча є рани від укусів собак. Незважаючи на це, її реакція була викликана шоковим станом, оскільки козулі відомі своєю високою стійкістю до стресу.

Цей порятунок став яскравим прикладом гуманного ставлення до дикої природи і показав, наскільки важливим є сприяння небайдужих громадян у таких випадках. Козуля отримала необхідну допомогу і тепер перебуває під наглядом спеціалістів, які допоможуть їй у відновленні та поверненні в природне середовище існування.


 
 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK