Шольц: без Росії миру не досягти
Чим свята вода відрізняється від звичайної?

Чим свята вода відрізняється від звичайної?

Ще наприкінці 19 століття бактеріологи виявили стафілококи, стрептококи, кишкову паличку, дифтерійну паличку та інші бактерії у зразках святої води, взятих із церкви в Сассарі, в Італії.

Дослідники з Медичного університету Відня під керівництвом мікробіолога Александра Кіршнера 2012 року провели мікробіологічний і хімічний аналізи проб води, взятої з 21 святого джерела і 18 купелей Австрії. Виявилося, що склад води лише 14 % святих джерел відповідав національним стандартам якості. В інших 86 % проб було виявлено кишкову паличку, ентерококи та кампілобактер, тобто бактерії, які зазвичай містяться у фекаліях. Причому концентрація цих бактерій у святій воді виявилася величезною - до 62 млн хвороботворних бактерій на 1 мл води.

Усі зразки святої води, взяті в купелях церков і лікарняних каплицях Австрії, містили бактерії - причому що більше парафіян відвідували церкву, то більше хвороботворних бактерій було знайдено в зразках святої води (в неї католики вмочують пальці). Вживання такої води може призвести до діареї, болю в черевній порожнині, підвищення температури тіла і судом.
 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK