Шольц: без Росії миру не досягти
Кім Кардаш'ян торкнулася чуток про роман із футболістом Томом Бреді

Кім Кардаш'ян торкнулася чуток про роман із футболістом Томом Бреді

Під час своєї появи на шоу Netflix «Найбільша печеня всіх часів: Том Бреді», 43-річна Кардаш'ян відмахнулася від освистувань, вийшовши на сцену Kia Forum в Інглвуді, Каліфорнія.

"Я дійсно тут сьогодні заради Тома", - сказала зірка SKIMS.


Читайте нас у Telegram: тільки найактуальніші та перевірені новини

"Я не збиралася приходити сьогодні, але якщо вже я тут не як супутниця Тома, то є всі шанси, що я прийду", - додала Кардаш'ян.

Вона продовжила: "Якщо говорити про те, що ми з Томом зустрічалися, то я знаю, що ходили чутки, що ми зустрічалися, і я ніколи не скажу, зустрічалися ми чи ні. Я б просто випустила касету", - маючи на увазі скандал з її секс-відео 2007 року.

"Я точно знаю, що в нас нічого не вийде. Колишній спортсмен, високі вилиці, шовковисте волосся, ти занадто сильно нагадуєш мені мого вітчима", - продовжила Кардаш'ян, маючи на увазі колишнього чоловіка своєї мами Кріс Дженнер, 74-річного Кейтліна Дженнера. "Частково я думаю, що ти захочеш роздягнути мене, щоб приміряти мій одяг".

"Насправді мені важко дивитися, як люди засуджують тебе, але я думаю, що достатньо членів моєї сім'ї допомагали захищати колишніх футболістів", - пожартувала Кардаш'ян, маючи на увазі свого покійного батька Роберта Кардаш'яна-старшого, який працював адвокатом О.Джея Сімпсона під час його сумнозвісного процесу про вбивство в 1994 році.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK