График отключения на 14 июля: киевляне останутся без света на 12 часов
Оля Полякова повертає свою доньку в Україну

Оля Полякова повертає свою доньку в Україну

Українська співачка Оля Полякова заявила, що повертає свою молодшу доньку Алісу жити в Україну. Відомо, що з початком повномасштабної війни зірка відвезла доньку за кордон, вона два роки жила у Великій Британії, однак розлука з домом, родиною та друзями далася їй нелегко, тому вона постійно просила маму забрати її назад до Києва.

"Ось так моя дитина, переживає розлуку з домом, з батьками, подружками, тваринами своїми... 2 роки постійних істерик і сумом за домом! Хоч вона вчиться там у прекрасній школі, без тривог і бомбосховищ! Але все! Повертається у свою школу, у свій дім, незважаючи на те, що тут не так безпечно, вимикають світло, постійні тривоги, і навчальний процес буде не легкий!", - написала вона в Instagram.

Полякова стверджує, що розуміє внутрішній біль Аліси і причину її бажання бути вдома. Тому вона чекатиме на молодшу доньку в Україні вже за два тижні.

"Те, що її зненацька відірвали від того, що вона любила, травмувало сильно і сфокусувало, що тільки повернувшись, вона знайде життя, яке втратила. Не розуміє ще, що як було, вже ніколи не буде... Я втомилася щодня вислуховувати сльози! Через 2 тижні Аліса повертається до Києва, у свою школу, до своїх друзів, до мене! Нехай Бог береже кожну дитину в Україні!" - підсумувала виконавиця. 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK