Ситуація у Вовчанську: ЗСУ контролюють 60% міста
Велика Британія: Щури стали більшими за собак-крисоловів

Велика Британія: Щури стали більшими за собак-крисоловів

Спеціаліст із боротьби зі шкідниками Кіран Семплер із Вейкфілда із Західного Йоркшира за всю свою практику спіймав тисячі щурів, але добре пам'ятає одного, що був довшим за йоркширського тер'єра.

Щуролов, розібрався з 50 000 гризунами, включно з одним розміром із собаку, і попереджає, що вони "стають більшими і сміливішими".

Кіран каже, що найбільший щур, якого він коли-небудь спіймав, мав довжину 22 дюйми від голови до хвоста - удвічі більшу за довжину тіла чихуахуа. І він каже, що більшість щурів, яких він ловить, мають довжину цілих 18 дюймів.

"Щури стають більшими, сміливішими та нахабнішими. Їх менше турбують люди, кішки чи щось іще". Більша кількість харчових відходів на вулицях і менша боротьба зі шкідниками під час пандемії додали щурам сміливості.

Щури можуть бути хитрими, вони адаптують свою поведінку. Наприклад, вони прокидаються рано вранці, щоб знайти хороше джерело їжі, що робить їх дуже непередбачуваними. 

Кіран сказав, що в Камбоджі щурів використовують для виявлення мін, вони дуже розумні тварини. 

Найбільше поселення щурів, яке він виявив у житловому будинку, було те, де мешкали 22 щури. Це був будинок із трьома спальнями в Бетлі, і коли він увійшов, вони кинулися на його ноги. А ще в одному з будинків під час ремонту зняли унітаз, але не заклали отвір чомусь. І щури вільно ходили з каналізації в будинок і назад.

А одного разу з ним зв'язався новий фермер із Галла. Він узяв на себе управління фермою, де попередні власники залишили гнити багато кукурудзи. "І ось там були сотні, сотні й сотні щурів! Можливо, тисячі", - каже Кіран. "Зачистивши територію, за кілька тижнів ми повернулися зі своїми тер'єрами і спіймали приблизно 250 щурів, оскільки більша частина популяції на той час пішла".

"Коли ви стаєте борцем зі шкідниками, це зовсім не схоже на полювання. Треба поважати тварин. Що стосується щурів, то вони дуже розумні істоти. Є велика різниця між убивством і контролем".

Через його роботу йому та його чотирирічній доньці погрожували смертю та піддавали жорстокому поводженню. 

"Чи хочу я вбити кожного щура у світі? Ні! Моя робота не в цьому. Мета полягає в тому, щоб просто скоротити популяцію, щоб її можна було контролювати. Якщо вони в полях або щось у цьому сенсі, мене це не турбує. Усе має жити. Часто на фермах і будинках вам просто доводиться брати під контроль джерело їжі. Вам не обов'язково їх убивати".

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK