Графіки відключень на 18 липня: по дві, три і чотири черги
Мільярдери підтримують Трампа після визнання його провини в суді

Мільярдери підтримують Трампа після визнання його провини в суді

Надбагаті донори-республіканці підтримують колишнього президента США Дональда Трампа після історичного судового процесу та винесення рішення щодо його провини.

Трампа, кандидата від республіканців на виборах до Білого дому в листопаді цього року, визнали винним у фальсифікації ділової документації з метою приховування грошей, виплачених колишній зірці фільмів для дорослих Стормі Деніелс.

Читайте нас в Telegram: только самые актуальные и проверенные новости

Хоча він відставав від Джо Байдена і демократів зі збору коштів, обвинувальний вирок вдихнув нове життя в його передвиборчу боротьбу: його кампанія оголосила, що зібрала майже 53 млн доларів всього за 24 години після винесення вироку.

Очікується, що цього тижня ізраїльсько-американська мільярдерка Міріам Адельсон оголосить про багатомільйонну допомогу кампанії Трампа.

За повідомленнями американських ЗМІ, пані Адельсон зробить пожертву в комітет політичних дій під назвою Preserve America. Комітети політичних дій можуть витрачати необмежені суми грошей на підтримку кандидатів на виборні посади.

Хоча незрозуміло, скільки вона планує витратити, Politico та інші американські новинні видання повідомили, що цей внесок, як очікується, перевищить суму в 90 мільйонів доларів, пожертвувану місіс Адельсон та її покійним чоловіком Шелдоном у Preserve America перед виборами 2020 року.
 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK