График отключения на 14 июля: киевляне останутся без света на 12 часов
Скелелаза засуджено до довічного ув'язнення за сексуальне насильство

Скелелаза засуджено до довічного ув'язнення за сексуальне насильство

Професійний скелелаз, засуджений за три сексуальні напади на жінку під час її візиту до Йосемітського національного парку, засуджений до довічного ув'язнення.

Чарльз Барретт, 40 років, був засуджений у вівторок за двома пунктами обвинувачення в сексуальному насильстві за обтяжуючих обставин і одним пунктом обвинувачення в насильницькому сексуальному контакті, згідно з федеральною прокуратурою.

Згідно з судовими документами і доказами, «насильницький сексуальний контакт» Барретта стався в серпні 2016 року, коли жертва була в поході вихідного дня в Каліфорнії.

У той час Барретт, відомий альпініст і автор путівників, жив і працював у парку.

Прокурор США Філліп Талберт сказав у заяві після винесення вироку: «Тривала історія сексуального насильства Барретта підтверджує необхідність винесення довічного вироку».

«Він використовував свій статус видатного альпініста для нападів на жінок у скелелазній спільноті, а коли його жертви почали розповідати, Барретт відповів публічними погрозами та залякуванням».

Під час судового процесу прокурори повідомили суду, що Барретт заманив жертву у відокремлене місце, запросивши її поспостерігати за метеоритним дощем, а потім зґвалтував, повідомляють місцеві новини.

Він також напав на неї під час купання в річці Туолумн і знову зґвалтував її в загальному душі, йдеться в судових документах.

Ще три жінки дали свідчення в суді про те, що Барретт піддавав їх сексуальному насильству, починаючи з 2008 року.
 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK