Шольц: без Росії миру не досягти
США: поліцейський застрелив темношкірого військового

США: поліцейський застрелив темношкірого військового

Солдата елітного підрозділу ВПС США, 23-річного Роджера Фортсона застрелив поліцейський на порозі своєї власної квартири. Це сталося у Флориді: жінка викликала правоохоронців, почувши звуки боротьби в одній із квартир.

Поліцейський, який прибув на виклик, піднявся на поверх, постукав у квартиру і представився. Це випливає з відео з нагрудної камери поліцейського. Йому довго не відчиняли, однак, коли двері відчинили, в отворі з'явилася людина з пістолетом в опущеній руці. Було видно, що пістолет не націлений.Фортсон зустрів поліцейського зі зброєю. Поліцейський миттєво почав стріляти, хоча пістолет не був спрямований на нього. Шість куль влучили в тіло афроамериканця, він помер у лікарні. 

Фортсон володів вогнепальним пістолетом на законних підставах. Очевидно, пістолет він узяв як запобіжний засіб, тому що сумнівався, що до нього дійсно прийшов співробітник поліції. 

Начальник місцевої поліції Ерік Аден став на захист свого офіцера, пояснивши, що той діяв відповідно до інструкції. Проте розслідування у цій справі було розпочато. Аден пообіцяв, що влада не буде нічого приховувати.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK