22 червня відключати світло будуть менше, але довше: графіки
Трамп відреагував на виклик Байдена: "Криворукий Джо", я на тебе чекаю"

Трамп відреагував на виклик Байдена: "Криворукий Джо", я на тебе чекаю"

У своєму пості на сайті Truth Social колишній президент США Дональд Трамп обрушився з критикою на "продажного" Джо Байдена, назвавши його "найгіршим" дебатером з усіх, з ким йому доводилося стикатися, і погодився провести з ним дебати.

Схоже, припущення про те, чи будуть дебати між колишнім президентом США Дональдом Трампом і чинним президентом Джо Байденом перед виборами 5 листопада, підійшли до апогею. 

Читайте нас в Telegram: только самые актуальные и проверенные новости

У середу кампанія з переобрання Байдена запропонувала провести два вирішальні раунди дебатів - один наприкінці червня, а інший у вересні. Незабаром після цієї пропозиції Трамп заявив у соціальній мережі Truth, що він "готовий і бажає провести дебати з "криворуким Джо" у два запропоновані часи". 

У відеоролику, опублікованому на сайті X, Байден запропонував провести два раунди дебатів і навіть згадав середу - день, коли в судовому процесі Трампа у справі про "приховані гроші" в Нью-Йорку зазвичай робиться перерва. За словами представників кампанії Байдена, вони запропонували провести дебати в червні, тому що вони, найімовірніше, відбудуться після завершення судового процесу і повернення президента із саміту G7.

"Дональд Трамп програв мені два раунди дебатів у 2020 році. Тепер він поводиться так, ніби хоче знову зі мною подискутувати. Що ж, зроби мій день, приятелю", - зазначив Байден, роблячи заяву в соціальних мережах. 

Джен О'Меллі Діллон, яка є головою виборчої кампанії Байдена, надіслала листа до Комісії з президентських дебатів. Вона також запропонувала провести дебати між кандидатами у віцепрезиденти наприкінці липня.

Виклавши умови проведення дебатів між Байденом і Трампом, О'Меллі Діллон заявила, що дебати "має бути організовано будь-якою мовленнєвою організацією, яка проводила республіканські первинні дебати у 2016 році, в яких брав участь Дональд Трамп, та демократичні первинні дебати у 2020 році, в яких брав участь президент Байден".

Вона також підкреслила, що це мають бути дебати один на один, і заперечила проти присутності будь-яких кандидатів від третіх сторін.
 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK