Генштаб оновив дані: "мінус" 1170 окупантів за добу
Держсекретар Блінкен розкрив зміст договору безпеки з Україною

Держсекретар Блінкен розкрив зміст договору безпеки з Україною

Державний секретар США Ентоні Блінкен, виступаючи в Київському політехнічному інституті у вівторок, 14 травня, розповів деякі деталі майбутнього безпекового договору, які хочуть укласти Україна і США, і робота над яким зараз активно ведеться.

Якщо коротко: планується, що угода буде укладена терміном на 10 років і спрямована на підтримку української безпеки та зміцнення військово-промислового комплексу.


Читайте нас у Telegram: тільки найактуальніші та перевірені новини

"У нашій угоді, розрахованій на 10 років, США підтримуватимуть українську безпеку й оборону за цілим спектром військових можливостей, від ППО до дронів і до розмінування", - сказав Блінкен.

Якщо Росія або хтось ще нападе на Україну, то США негайно співпрацюватимуть з Україною на найвищому рівні, щоб скоординувати, як країна може відбити загрозу, уточнив він.

За словами Держсекретаря США, двостороння угода зі США буде спрямована на зміцнення українського ВПК, щоб Україна могла виробляти артилерійські снаряди, засоби ППО та інші критично важливі озброєння.

Як відомо, Президент України Володимир Зеленський заявив про підготовку ще семи нових безпекових документів, один із них - зі США. 6 травня 2024 року Україна провела четвертий раунд переговорів зі США щодо підписання двосторонньої угоди про гарантії безпеки.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK