Графіки відключень на 18 липня: по дві, три і чотири черги
Мустафа Найєм подав у відставку з посади голови Держагентства відновлення

Мустафа Найєм подав у відставку з посади голови Держагентства відновлення

Мустафа Найєм написав заяву про звільнення з посади голови Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України.

"Я залишаю посаду голови Агентства відновлення. Рішення ухвалив самостійно через системні перешкоди, які не дають подальшої можливості ефективно виконувати свої повноваження", - написав він на своїй сторінці в Facebook.

За словами Найєма, починаючи з листопада минулого року команда Агентства нібито "почала стикатися з постійною протидією, опором та створенням штучних перешкод".

Він поділився, що сьогодні написав заяву про звільнення та попрощався з командою Агентства та керівниками Служб відновлення у регіонах.

"Розуміючи відповідальність, що лежить на нашій команді, я виконуватиму свої обов'язки до ухвалення рішення урядом про моє звільнення і передам справи наступникам", - додав Найєм.

Крім того, перед звільненням він звернувся до всіх правоохоронних та контрольних органів "з проханням вжити всіх заходів щодо перевірки законності та прозорості рішень, що вживаються Агентством".

"Нині вся наша команда та Служби відновлення у регіонах продовжують працювати у штатному режимі", - підсумував Найєм.


 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK