Сводка Генштаба ВСУ по ситуации на фронте: день, 20 мая
Попередньо: У Лондоні розкрили мережу російської агентури ФСБ

Попередньо: У Лондоні розкрили мережу російської агентури ФСБ

Український ресурс "Інсайдер UA" повідомив про виявлення в Лондоні мережі агентів російських спецслужб, які займаються збором розвідувальної інформації на території Великої Британії та ЄС.

Агентурна мережа, нібито, очолюється людиною, яка має статус біженця, - Олександром Каледіним, який перебуває на прямому зв'язку одразу з кількома управліннями ФСБ. Метою діяльності цієї групи є збір інформації про осіб, які підтримують Україну серед іммігрантів пострадянського простору, залякування і дискредитація за допомогою каналів, безпосередньо контрольованих російськими спецслужбами. 

Крім іншого, група займається банальним вимаганням грошових коштів у емігрантів. Для цього спочатку розміщують замовну статтю на сайті, яка б'є по діловій репутації або по джерелах походження грошових коштів. Після цього "з'являються рятувальники". 

Як варіант людину можуть залякати додаванням в особисту справу статей про вбивство або тероризм і пропонується поділитися інформацією, наприклад про місця проживання відомих діячів української діаспори або російських опозиціонерів. 

За даними джерел, сам Каледін підозрюється в організації вбивства засновника фірми "Партія", громадянина Великої Британії Олександра Мінєєва, а слідчі органи країни агресора офіційно оголосили підозрюваним у цьому злочині нині покійного зятя Бориса Березовського. 

Ця інформація вже відома службам безпеки Великої Британії та ЄС.
 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK