Генштаб оновив дані: "мінус" 1170 окупантів за добу
Із сина Байдена не зняли обвинувачення у зберіганні зброї

Із сина Байдена не зняли обвинувачення у зберіганні зброї

Федеральний апеляційний суд відхилив клопотання сина президента США Джо Байдена щодо зняття обвинувачень у зберіганні зброї, що відкриває шлях до судового процесу над Хантером Байденом, який відбудеться 3 червня - вперше для сина чинного президента.

Колегія з трьох суддів Апеляційного суду США з третього округу у Філадельфії заявила, що Гантер Байден не може подати апеляцію, оскільки суд нижчої інстанції ще не ухвалив остаточного рішення у справі.

Читайте нас в Telegram: только самые актуальные и проверенные новости

Незабаром після рішення апеляційного суду окружний суддя США Меріеллен Норейка розпорядилася розпочати 3 червня у Вілмінгтоні, штат Делавер, судовий процес, який триватиме до шести днів.

Юридична команда Гантера Байдена заявила, що попросить апеляційний суд у повному складі у Філадельфії переглянути рішення колегії.

"Ми вважаємо, що рішення суду є надто важливим, і подальший розгляд нашого запиту є доцільним", - йдеться в заяві Аббе Лоуелла, адвоката Гантера Байдена.

Гантер Байден оскаржив постанови, винесені Норейкою минулого місяця. Суддя відхилив клопотання про припинення двох пунктів обвинувачення Гантера Байдена у брехні щодо використання заборонених наркотиків і купівлі пістолета Colt Cobra 2018 року та третього пункту обвинувачення в незаконному володінні цією зброєю.

Юридична команда Гантера Байдена стверджувала, що суд нижчої інстанції мав дочекатися рішення федерального апеляційного суду, перш ніж розпочати судовий розгляд.

За звинуваченням у зберіганні зброї Гантеру Байдену загрожує максимальне покарання у вигляді 25 років позбавлення волі.
Судовий розгляд відбудеться в той момент, коли Джо Байден активізує свою передвиборчу кампанію.
 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK