Як діятимуть графіки відключень 16 липня
Київська влада не дозволяла проведення Маршу Рівності

Київська влада не дозволяла проведення Маршу Рівності

Столична влада не погоджувала проведення Маршу Рівності в київському метро. З міркувань безпеки організаторів просять обрати іншу локацію. І наголошують, що в разі проведення маршу відповідальність за дотримання всіх заходів безпеки покладається на організаторів.

Крім того, заяви, які поширюють деякі Telegram-канали, щодо нібито зупинки руху метро на час проведення Маршу рівності та виділення на його організацію коштів із міського бюджету - абсолютно не відповідають дійсності та, вочевидь, покликані збурити суспільство й дестабілізувати ситуацію в столиці.

"Ми розуміємо, що правозахисні та інформаційно-роз'яснювальні заходи, спрямовані на утвердження рівності, є важливими і в умовах воєнного стану. Однак Київський метрополітен - об'єкт подвійного призначення і частина критичної інфраструктури міста, це завжди території підвищеного ризику через обмеженість простору, графік руху поїздів і великий пасажиропотік. Ми не можемо наражати на небезпеку учасників заходу та пасажирів. Тому, щоб уникнути можливих провокацій, не можемо дозволити проведення Маршу Рівності в метро", - пояснив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Як зазначили в Департаменті молоді та спорту КМДА, масові заходи під час дії правового режиму воєнного стану в Україні можуть відбуватися лише за умови обов'язкового дотримання всіх вимог заходів безпеки, законодавства України у сфері цивільного захисту учасників заходу в умовах воєнного стану, вимог Правил благоустрою міста Києва.

У Департаменті рекомендують утриматися від проведення заходів, які передбачають скупчення значної кількості людей, та наголошують, що в разі проведення - відповідальність за дотримання всіх заходів безпеки покладається на організаторів. 


 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK