Як діятимуть графіки відключень 16 липня
"Суспільне" виходить із Національного телемарафону

"Суспільне" виходить із Національного телемарафону

На початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну найбільші комерційні мовники, телеканал "Рада" і "Суспільне", об'єдналися і створили цілодобовий інформаційний марафон "Єдині новини". Цей Національний марафон останнім часом викликав критику не тільки всередині України, а й за її межами.

І ось стало відомо, що вже з 21 травня "Суспільне" виходить із телемарафону "Єдині новини", але в проєкті залишиться, продовжить своє мовлення на Першому каналі та обмінюватиметься контентом з учасниками марафону.


Читайте нас у Telegram: тільки найактуальніші та перевірені новини

"У рамках марафону "Єдині новини #UАразом" "Суспільне мовлення", інститут, що має особливий юридичний статус, забезпечить виробництво власної частини інформаційного марафону, що транслюватиметься на загальнонаціональному телеканалі Перший", - ідеться в повідомленні "Суспільного".

З 21 травня "Суспільне мовлення" посилюватиме на каналі Перший інформаційний блок марафону додатковим контентом "Суспільне Новини", "Суспільне. Студія", документальними фільмами власного виробництва та розслідуваннями, а також продовжиться обмін контентом з усіма учасниками марафону “Єдині новини #UАразом”.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK