График отключения на 14 июля: киевляне останутся без света на 12 часов
Третина українців за кордоном уже не цікавляться новинами про Україну

Третина українців за кордоном уже не цікавляться новинами про Україну

З тих українців, які живуть у Німеччині, Польщі та Чехії, подіями та ситуацією в Україні цікавляться 56%. Частка тих, хто споживає інформацію лише з іноземних джерел, становить 14%, тоді як 42% отримують новини і з українських, і з іноземних ресурсів. Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології.

34% українців відверто вказали, що зовсім не цікавляться інформацією про Україну, а 11% обрали варіант "важко відповісти", що часто вважається формою ухилення від соціально несхвальної поведінки. Такі результати свідчать про те, що значна частина українських біженців поступово втрачає зв'язок з Україною.

"Держава, українське громадянське суспільство та пересічні громадяни мають відіграти свою роль у підтримці контакту з громадянами за кордоном, працювати з ними, зберігати зв'язок і мотивувати повернення", - зазначає виконавчий директор КМІС Антон Грушецький.

Він додає, що комунікація не може бути односторонньою, оскільки українці за кордоном також мають свою "сферу відповідальності" і мають мати мотивацію повернутися та докладати релевантних зусиль для збереження зв'язку з Україною.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK