Графіки відключень на 18 липня: по дві, три і чотири черги
У Сумській області евакуюють ще вісім прикордонних населених пунктів

У Сумській області евакуюють ще вісім прикордонних населених пунктів

У Сумській області було розширено перелік населених пунктів для евакуації в зоні 10 кілометрів біля кордону з Росією. Про це повідомив голова Сумської ОВА Володимир Артюх.

Він зазначив, що на засіданні Ради оборони області були пропозиції військового командування щодо евакуації жителів ще з восьми прикордонних населених пунктів. Це населені пункти в 10-кілометровій зоні біля кордону, які постійно обстрілюються ворогом.

"Розпорядження вже надані, відповідні служби разом із громадами будуть виконувати це рішення", - сказав Артюх.

Варто зазначити, що частина Сумської області була захоплена росіянами на початку повномасштабного вторгнення. Території звільнили в березні-квітні 2022 року.

Однак ситуація в Сумській області залишається неспокійною, особливо на прикордонних територіях. Російська армія зі своєї території майже щодня обстрілює прикордонні райони. Також фіксується активність ворожих диверсійно-розвідувальних груп.

Як зазначали прикордонники, Росія не тримає достатньо сил на кордоні для повторного наступу на Сумську область. Однак прикордонники не виключають, що росіяни можуть влаштовувати провокації. 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK