Зеленський пояснив, навіщо Путіну підтримка Кім Чен Ына
ЧЄ-2024: Браво, Грузія

Результат цього матчу не мав великого значення для Португалії, але вони явно недооцінила суперника. Або дала фору на початку матчу. Заміна 8 гравців основного складу і груба помилка захисника вже на 2 хвилині, що призвела до голу. А далі почався обстріл воріт збірної Грузії. Не впевнений, що грузини взагалі переходили половину поля в першому таймі. Тільки неточності в нападі і відмінна гра воротаря Грузії не дозволила Португалії зрівняти рахунок до перерви.  Зазвичай команда, яка відмінно комбінує, намагалася забити виключно дальніми ударами.  І Португалії, і Грузії було над чим замислитися в перерві.  Першими роботу над помилками показали грузини. На початку другого тайму вони провели кілька гострих атак, знову змусили помилитися захисника і заробили пенальті. 2:0 на користь Грузії, хто б міг припустити такий розвиток подій.  Португалія разом із Рональду так і не прийшла до тями до кінця матчу.

Грати проти Туреччини в Німеччині дуже складно. Вболівальники створюють ілюзію домашнього матчу і ця енергія передається гравцям на полі. Збірна Туреччини більше володіла м'ячем, більше атакувала, але гольові моменти створювали чехи. Рідкісні, але влучні контратаки змушували зненацька захист суперника. На початку другого тайму Туреччина ще більше посилили тиск і заслужено досягли успіху. Але чехи не збиралися здаватися і через 15 хвилин зрівняли рахунок.  Їм потрібен був ще один гол. Але забили в кінцівці якраз турки.

Збірна Чехії вирушає додому. А Грузія потрапляє на Іспанію в 1/8 фіналу.