Скільки носіїв Калібрів у морі станом на 2 липня
ЧЄ-2024: Господарям турніру погода не перешкода

Хто з уболівальників футболу не пам'ятає перемогу Данії над Німеччиною у фіналі Чемпіонату Європи 1992 року? І хто б не хотів повторення сенсації? Різниця в класі помітна, але й тоді ніхто не ставив на Данію.

У першому таймі найцікавішим моментом був... град, через який навіть довелося перервати матч на кілька хвилин. Та й уболівальникам на трибунах, які заплатили чимало грошей, довелося несолодко. У другому таймі героєм став... ВАР.

Спочатку, після кількох повторів, суддя скасовує гол у ворота Німеччини і за кілька хвилин знову повтори і суддя призначає пенальті у ворота данців. Німеччина виходить уперед, данці намагаються атакувати і нариваються на класну контратаку. 2:0 на користь Німеччини.

Далі вже було не цікаво, хіба що суддя за допомогою ВАР не зарахував ще один гол німців. Данці не змогли цього разу конкурувати з потужними господарями турніру.