Війська РФ масовано обстрілюють Херсон: є загиблі і поранені
ЧЄ 2024: Чудове воскресіння Англії

Англія обіграла у додатковий час Словаччину 2:1. І це після того, як вони були за кілька секунд від поразки.

Найкраща вистава Чемпіонату Європи! Збірна Англії ні чим не запам'яталася у перших матчах і багато хто побоювався, що їх спіткає доля Італії.

Читайте нас у Telegram: тільки найактуальніші та перевірені новини

Перший тайм був дуже веселим. Обидві команди носилися на високих швидкостях від воріт до воріт. Бажання у гравців було багато, якості у діях – набагато менше.

Словаччина була трохи цікавішою в атаці та їхній захист був трохи організованішим і менше помилявся. Після смішної помилки в обороні англійців словаки заслужено відкрили рахунок.

У другому таймі вистава тривала. Англійці атакують, майже забивають і відразу роблять жахливі помилки у захисті. Як словаки не подвоїли результату, теж незрозуміло. У цьому поєдинку перемогти могла будь-яка команда, але везе зазвичай найсильнішим.

Коли всім здавалося, що все закінчилося, на п'ятій доданій хвилині Беллінгем порівнює рахунок ударом у падінні через себе. Це був нокаут для Словаччини та водночас казкове воскресіння Англії.

Вже на першій хвилині додаткового часу англійці вийшли вперед. Тепер уже Словаччина намагалася відігратися, але так і не змогла повернутися в бій. Їх шкода, але успіх сьогодні був не на їхньому боці.