Генштаб оновив дані: "мінус" 1200 окупантів за добу
ЧЄ 2024: Данія та Словенія розійшлися миром

Зустрічалися дві команди, від яких багато чого не чекаєш, але вони здатні здивувати. Данія, як ми пам'ятаємо, взагалі любить дивувати саме на Чемпіонатах Європи. У збірної Словенії один з найкращих воротарів світу Облак і нападник, який постійно забиває останні пів року. Шешко.

У першому таймі Данія мала величезну перевагу на полі і заслужено повела в рахунку. Забив Еріксен, який у першому матчі попереднього Чемпіонату Європи, 20 хвилин лежав на полі непритомним і вижив тільки завдяки швидким діям лікарів. Сіверяни не відчули момент, коли гра вирівнялася і словенці почали загрожувати воротам данців.  Тренер Данії зреагував лише, коли Словенія зрівняла рахунок.  Пізніше у данців було багато підлозі моментів все ж вирвати перемогу, але бій закінчився внічию 1:1.