Укренерго обіцяє один день не вимикати світло: розклад по областях
ЧЄ-2024: Кутові вирішили все

Початок останньої гри 1/8 фіналу між Австрією і Туреччиною був бурхливим. До 15 хвилини рахунок мав бути 2:2, але з усіх гольових моментів, тільки турки один раз покарали суперника. Деміраль забив після кутового і плутанини австрійців.

Після пропущеного гола Австрія захопила ініціативу, але створити щось путнє не виходило.

У другому таймі ситуація повторилася. Австрія атакує, Деміраль забиває після кутового. Турецькі вболівальники, які заповнили стадіон у Лейпцигу, в екстазі. Здавалося б усе? Але Австрія робить заміни і показує, що теж вміє подавати кутові. Їм потрібен ще один гол, щоб вирівняти ситуацію. Але турки витримали фінальний натиск суперника і вихолять в 1/4 фіналу Чемпіонату Європи. Дякую воротарю, який зробив неймовірний сейв на останній хвилині.