Графіки відключень на 27 червня: світла не буде весь день
Євро-2024: репортаж матчу Румунія - Україна

Збірна України розпочала свої виступи на чемпіонаті Європи з футболу 2024 року з поразки. У стартовому матчі турніру "синьо-жовті" поступилися команді Румунії з рахунком 3:0.

Матч відбувся 16 червня, і підопічні Сергія Реброва насилу розпочали поєдинок. За весь перший тайм українська команда жодного разу не влучила у площину воріт суперників. Румуни, навпаки, зуміли двічі пробити по воротах, і один із цих ударів виявився результативним. На 30-й хвилині капітан Румунії Ніколає Станчу відкрив рахунок, скориставшись помилкою українського захисту і голкіпера.

Читайте нас у Telegram: тільки найактуальніші та перевірені новини

На 40-й хвилині Станчу міг подвоїти перевагу своєї команди, але його удар із кутового влучив у поперечину. Після перерви українські проблеми продовжилися. На початку другого тайму "синьо-жовті" пропустили ще двічі: Разван Марін забив дальнім ударом, а через чотири хвилини Денис Дрегуш відправив м'яч у порожні ворота після помилки Олександра Зінченка.

Рахунок став розгромним уже на 57-й хвилині. У час, що залишився до фінального свистка, українці намагалися забити хоча б гол престижу, але безуспішно. Матч завершився з рахунком 3:0 на користь збірної Румунії.

Наступний матч збірна України проведе 21 червня проти команди Словаччини. Початок гри о 16:00 за київським часом.