Президент призначив понад 100 суддів, чим "запалив світло в кінці тунелю"
Лондонський марафон: Кенійка встановиласвітовий рекорд

У неділю, 21 квітня кенійка Перес Джепчірчір встановила світовий рекорд у марафоні серед серед жінок, вигравши змагання в Лондоні.

Можливо, вона була більше зосереджена на тому, щоб отримати шанс захистити своє олімпійське золото, ніж на встановленні світового рекорду в марафоні.

Читайте нас в Telegram: только самые актуальные и проверенные новости

У підсумку їй вдалося зробити і те, і інше.

Джепчирчир показала найсильніший фініш, легко залишивши суперниць позаду, і поодинці фінішувала на останньому відрізку перед Букінгемським палацом.

30-річна спортсменка фінішувала за 2 години 16 хвилин 16 секунд, другою стала Тігст Ассефа, а третьою - Джойсілін Джепкосгей.

Це більш ніж на 4 хвилини краще за загальний світовий рекорд Ассефи, встановлений у Берліні торік, і це був найшвидший час в історії жіночого марафону, який побив позначку 2:17:01, встановлену Мері Кейтані в Лондоні 2017 року.

У чоловічому забігу переміг ще один кенієць.

Кенієць Александр Мутісо Муньяо завершив чоловічу гонку на 42 км за 2 години 4 хвилини 1 секунду. Другим фінішував ефіоп Кененіса Бекеле, третім - британець Еміль Кайресс.

Подвійна перемога кенійців припала на день, коли Лондонський марафон згадував минулорічного чемпіона.

Кенієць Кельвін Кіптум загинув в автокатастрофі в лютому у віці 24 років.