22 червня відключати світло будуть менше, але довше: графіки
Зеленський про підсумки дня: нічний удар, підготовка саміту та доповіді

Зеленський про підсумки дня: нічний удар, підготовка саміту та доповіді

Президент України Володимир Зеленський підбив підсумки 805-го дня війни у традиційному вечірньому відеозверненні до нації 8 травня.

Він подякував усім, хто протягом дня у різних регіонах працював над усуненням наслідків масованої атаки.

Читайте нас у Telegram: тільки найактуальніші та перевірені новини

"Це був прорахований комбінований удар проти нашої енергосистеми, електрогенерації, ГЕС, газової інфраструктури. Частину ракет і "шахедів" вдалося збити", - сказав він, подякувавши кожному партнеру, чиї системи спрацювали.

Також Зеленський зазначив, що триває підготовка до першого саміту миру у Швейцарії, який має стати ефективним майданчиком.

Сьогодні президент особисто запросив на захід лідерів Данії, Німеччини, Нідерландів, Угорщини, наслідного принца Саудівської Аравії та генсека Ради Європи.

“Сьогодні була окрема доповідь міністра оборони України та звіт Головкома. Наші позиції на фронті, фізичний захист наших людей та громад, зрив будь-яких спроб російських наступальних дій – це нагальні пріоритети. Я дякую кожному нашому воїну, чия сміливість та стійкість все це реалізовує. Усім в Силах оборони України: у наших бойових бригадах, у всіх задіяних підрозділах, у силах ППО, у Повітряних силах, у силах безпеки", - додав він.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK