Президент призначив понад 100 суддів, чим "запалив світло в кінці тунелю"
Шевченко-молодший дебютував у збірній України з перемогою

Син Андрія Шевченка офіційно дебютував у складі збірної України. Сталося це в рамках кваліфікації еліт-раунду на Євро-2024 серед команд віком до 19 років.

У рамках першого туру збірна під керівництвом Дмитра Михайленка зустрілася з Північною Македонією. На 78-й хвилині матчу на поле разом із Михайлом Дубровним вийшов син легендарного українського футболіста, а нині президента УАФ Андрія Шевченка, Крістіан. Зазначимо, що Шевченко-молодший пішов шляхом батька і також обрав собі 7 номер.

Що стосується самої гри, то збірна України перемогла з рахунком 2:0. Наприкінці першого тайму півзахисник Боруссії Дортмунд Данило Кревсун вдарив з дальньої дистанції та відкрив рахунок у матчі. А вже на початку другої половини голом відзначився форвард Динамо Матвій Пономаренко.

Андрій Шевченко привітав збірну України U-19 з перемогою над Північною Македонією в матчі кваліфікації Євро-2024 і сина з дебютом за команду.

Зазначимо, що президент Української асоціації футболу особисто відвідав матч у Північній Македонії, щоб побачити перший поєдинок сина в "жовто-синій" футболці.

"Яка гра! Вітаю нашу юнацьку збірну U-19 із перемогою над Північною Македонією. Ще два матчі відділяють нас від Євро-2024. Неймовірна енергетика була і на полі, і на стадіоні! Дякую Дмитру Михайленку та його хлопцям.
Особлива радість - привітати гравця під номером 7 із дебютом у молодіжній збірній", - написав Андрій Шевченко в Instagram.