Графіки відключень на 18 липня: по дві, три і чотири черги
Буданов: Аэродром в Морозовске атакован 70 дронами

Буданов: Аэродром в Морозовске атакован 70 дронами

Глава української розвідки Кирило Буданов підтвердив атаку на військовий аеродром у Морозівську у Ростовській області. Супутникові знімки також показали результати масованої атаки у ніч проти 14 червня.

Українські підрозділи оборони та розвідки використали щонайменше 70 безпілотників для удару по авіабазі, яка розташована за 240 кілометрів від лінії фронту.

Розташований у Ростовській області аеродром, є базою для десятків винищувачів-бомбардувальників Су-34, які були ключовою зброєю у війні, і є передовою оперативною базою для винищувачів Су-27.

Повна картина втрат поки що не зрозуміла.На отриманих знімках від Planet Labs видно пошкодження покриття ангару, розташованого на пероні технічного обслуговування, а всередині видніються два винищувачі-бомбардувальники Су-34. Є ймовірність, що літаки зазнали певних пошкоджень.

Росіяни факт атаки на аеродром визнали, але в них, як завжди, "майже все збите і все ціле".

Так, російський Telegram-канал "Два майори" (Two Majors) стверджує, що жодного літака не було пошкоджено. Проте Telegram-канал "Кремлівська табакерка" стверджує, що хоча більшість безпілотників було збито, не долетівши до мети, деякі з них долетіли, внаслідок чого загинули шість пілотів, ще 10 військовослужбовців було поранено.

Тим часом Буданов повідомив The Warzone, що зараз триває оцінка бойових втрат.

"Ми чекаємо на інформацію про те, чи були знищені або пошкоджені літаки", - сказав він.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK