Як діятимуть графіки відключень 16 липня
Робимо все, щоби війна завершилася справедливо для України, – Зеленський

Робимо все, щоби війна завершилася справедливо для України, – Зеленський

Cитуація на фронті, зокрема на півдні, на Харківщині, у районах прикордоння Сумської та Чернігівської областей, доповідь урядовців щодо енергетики та можливостей захисту й відновлення, звіти по українському виробництву та закупівлі дронів, загрози, які є, – про це розповів Президент України Володимир Зеленський у своєму відеозверненні наприкінці 832 дня повномасштабного вторгнення РФ.

Читайте нас у Telegram: тільки найактуальніші та перевірені новини

"Перш за все Ставка. Була детальна розмова з військовими, урядом, керівниками спеціальних служб щодо кількох питань. Перше. Були доповіді Головкома Сирського та начальника Генштабу Баргилевича по ситуації на фронті. Основні напрямки. Найбільше боїв та найтяжче атаки на Донеччині. Фактично основний напрямок російських ударів", – розповів глава держави. 

Звичайно, ситуацію на півдні, на Харківщині, у районах прикордоння Сумської та Чернігівської областей теж сьогодні розглядали. Володимир Зеленський подякував кожному підрозділу, кожному командиру та солдату, завдяки яким вдалося стабілізувати Харківський напрямок.

"Друге. Доповідь урядовців щодо енергетики та можливостей захисту й відновлення. Кожен день і на всіх рівнях цьому має бути приділена не просто максимальна, а тотальна увага всіх відповідальних посадовців", – зауважив президент. 

Також міністр оборони та Мінстратегпром дали Верховному головнокомандувачу звіти по українському виробництву та закупівлі дронів. 

"Це те, в чому постійно має відчуватись нарощування обсягів. На цій війні – і саме нашими воїнами – було доведено, що дрони здатні давати перевагу й повертати ініціативу. У час, коли ми очікували постачання артилерії від наших партнерів, FPV-дрони фактично вберегли фронт. Наші далекобійні дрони довели, що Україна здатна обмежувати внутрішню силу держави-терориста. Маємо це продовжувати. Будемо продовжувати", – запевнив Президент України.

Крім того, Володимир Зеленський дав кілька доручень щодо підготовки наступних засідань Ставки та наступних рішень. 

"Бачимо загрози, які є. Держава має бути готовою до відповідного реагування. Зараз лише початок червня, а вже саме такі тижні, які визначатимуть і все літо, і багато в чому цей рік. Це стосується Саміту миру і нашої консолідації світу заради України. Це стосується і Європи – наших відносин із Євросоюзом. Це стосується, звичайно, і наших позицій на фронті, а також внутрішнього виробництва. По кожному із цих напрямів робимо все, щоб результати були – були в України", – підкреслив глава держави. 

Володимир Зеленський традиційно подякував усім, хто допомагає – "кожному і кожній, хто робить усе, щоб ця війна завершилась, і завершилась справедливо для України".


 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK