22 червня відключати світло будуть менше, але довше: графіки
"Корейський сценарій": Україна і РФ можуть домовитися заморозити війну, - ЗМІ | Фото: pixabay.com

"Корейський сценарій": Україна і РФ можуть домовитися заморозити війну, - ЗМІ

Уже за кілька місяців Україна і РФ можуть піти на мирні переговори і ухвалити рішення зупинити війну по лінії фронту, або ж домовитися заморозити війну. Причина - успіхи Росії на фронті турбують Білий дім, пише авторитетне видання The New York Times.

"В адміністрації Байдена зростає відчуття, що наступні кілька місяців можуть виявитися вирішальними, оскільки в якийсь момент обидві сторони можуть нарешті перейти до перемир'я шляхом переговорів, подібного до того, що поклало кінець активним бойовим діям у Кореї в 1953 році", - ідеться в статті.


Читайте нас у Telegram: тільки найактуальніші та перевірені новини

Чиновники Білого дому стверджують, що "траєкторію війни в Україні змінює новий наступ РФ у Харківській області".

З одного боку, американські чиновники вважають, що багато поточних територіальних втрат Україна зможе відбити - після того, як почне надходити американська допомога, "найімовірніше, десь у липні", а Україна відправить на фронт більше молодих солдатів.

З іншого - "вони не наважуються робити прогнози щодо того, де лінія фронту може перебувати навіть за кілька місяців, або чи зможе Зеленський почати свій контрнаступ, який давно відкладається, наступного року".

Найбільше занепокоєння Вашингтона викликає те, що Росія замінює зброю, знищену за перші 27 місяців війни, і відновлює позиції: "Росія часто погано починає свої війни і добре закінчує їх". 

Крім цього, за даними видання, низка помічників Байдена занепокоєні тим, що Росія зробила висновки з конфлікту щодо того, які технології показали себе добре, а які - погано, а також досягла технологічних успіхів у протидії американській зброї.

Водночас Байден, як і раніше, виступає проти ідеї Макрона з відправленням військ.


ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK