Шольц: без Росії миру не досягти
Відбулася зустріч Зеленського і Блінкена: подробиці переговорів

Відбулася зустріч Зеленського і Блінкена: подробиці переговорів

У вівторок, 14 травня, відбулася зустріч президента України Володимира Зеленського та державного секретаря США Ентоні Блінкена, який прибув до Києва з неоголошеним візитом.

"Детально обговорили ситуацію на полі бою, підтримку наших воїнів і подальшу оборонну співпрацю. Зокрема, говорили про системи "Петріот" для України, для захисту наших міст і громад, таких як Харків і Харківщина. Два "петріоти" для Харківщини могли б суттєво допомогти в захисті життя від російського терору", - повідомив Зеленський.

За словами голови держави, також було обговорено підготовку до Глобального саміту миру: "Для нас важливо, щоб узяли участь США, Президент Байден і щоб роль Америки в підтримці світового порядку, заснованого на правилах, не слабшала". 

"Дякуємо американському народу, Конгресу США, Палаті представників, Президенту Байдену і його команді за підтримку нашої боротьби заради свободи і незалежності. Ми цінуємо рішення про продовження підтримки США для України й сьогодні говорили про те, як оперативно реалізувати оголошені пакети допомоги, щоб зброя якнайшвидше запрацювала в руках наших воїнів", - сказав насамкінець Зеленський.  

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВСЕ ПО ТЕМЕ
КОММЕНТАРИИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ЗНАКОМСТВА
МЫ НА FACEBOOK